Carey pozon nudo edhe shtatzanë

06/04/2011 16:25

Në javët e fundit përpara se të bëhet nënë e dy binjakëve, Mariah Carey pozoi nudo në faqen e parë të një reviste, ndërsa foli gjerësisht për shtatzaninë dhe emocionet që po përjeton.

Në moshën 42-vjeçare, këngëtarja e famshme e cilësoi këtë moment të jetës së saj si më të veçantin dhe emocionuesin që ka përjetuar ndonjëherë.

Ndërkohë, në fotografitë e publikuara, pavarësisht një barku me të vërtetë të madh, Carey duket në një formë mjaft të mirë.

Ndonëse një praktikë e kritikuar gjerësisht, disa nëna shtatzanë kanë vendosur të pozojnë nudo me barkun e tyre të fryrë. Përpara Carey, Demi Moore dhe Britney Spears kishin fituar gjithashtu koopertinat me imazhe të njëjta.

Top Channel