Spanjë, vret gruan dhe tregon pamjet online

05/04/2011 14:05

Policia spanjolle ka arrestuar një person pasi kreu një krim makabër, të cilin e transmetoi edhe online në internet.

Torrejon de Ardoz ka vrarë bashkëshorten shtatzënë dhe i ka treguar kufomën e saj përmes ëebcam-it të atit në Rumani.

Lajmin e bëjnë të ditur mediat spanjolle, sipas të cilave De Ardoz është arrestuar falë bashkëpunimit të policisë rumune.

Top Channel