Vanessa Hudgens pëlqen stilimin

03/04/2011 09:50

Vanessa Hudgens, aktorja që u bë e famshme për interpretimin në filmin Highschool Musical, ka rrëfyer se do i pëlqente shumë të krijonte një linjë rrobash të sajën.

Gjithsesi, vetë ajo ka pranuar se nuk ka dhe aq kohë të lirë për tu përkushtuar në modë.

“Do më merrte shumë kohë. Mua më pëlqen të përzej shumë stile veshjesh dhe për çdo sezon do të krijoja një stil të ri veshjeje. Kjo gjë të merr shumë kohë”, u shpreh aktorja.

 

 

Top Channel