Penelope Cruiz, një “yll” në Hollivud

02/04/2011 10:25

Aktorja hollivudiane, Penelope Cruiz, u nderua një ditë më parë me një yll në emrin e saj në “Bulevardin e Yjeve”, në Hollivud.

Gjatë ceremonisë, 36-vjeçarja pati mundësinë që të tregonte linjat e saj të shkëlqyera, ndonëse vetëm dy muaj më parë solli në jetë një djalë, Leo Encinas Cruz.

Me bashkëshortin e saj, Jarvier Bardem, duke e parë nga turma dhe e shoqëruar nga miku dhe aktori Johnny Depp, aktorja pozoi e lumtur me yllin e saj në bulevardin më të famshën në botë.

Përpara se të zbulohej ylli, Cruiz mbajti një fjalim shumë emocionues, gjatë të cilit ndihmoi të gjithë njerëzit që e kanë shtyrë përpara në karrierën e saj.

FOTO GALERI
1/5
Zbulohet pllaka me e saj në Bulevardin e Yjeve

Top Channel