Alarm tsunami për aktorët e Twilight

11/03/2011 20:20

Kristen Stewart dhe Taylor Lautner, dy nga protagonistët e sagës Twilight, janë evakuuar nga plazhi i Vankuverit (Kanada) ku po xhirojnë filmin e fundit të sagës me vampirë.

I gjithë Oqeani Paqësor është në alarm pasi tërmeti 8.9 ballë në Japoni ka krijuar rrezik për tsunami në shumë vende.

Sipas revistës ‘People’, aktorët nuk janë në rrezik, por janë larguar nga sheshxhirimi për arsye sigurie.

Top Channel