Diaz: Adhuroj filmat pornografikë

25/02/2011 10:20

Aktorja hollivudiane, Cameron Diaz, deklaroi se i pëlqejnë filmat pornografikë, gjatë një intervistë të mbrëmshme në një televizion amerikan.

38-vjeçarja do të luajë rolin e një mësuese sensuale dhe provokuese në filmin e saj të ri. Përgatitja për këtë rol nuk ka qenë e vështirë për Diaz, e cila tha:

”Më pëlqejnë shumë filmat pornografikë. Mendoj se janë me të vërtetë shumë të mirë për të ndezur fantazinë seksuale”.

Top Channel