Rihanna dhe Farrell, më shumë se miq?

22/02/2011 14:15

Në dhjetorin e kaluar, Rihanna përfundoi lidhjen e saj me yllin e bejzbollit, Matt Kemp, dhe këngëtarja nuk ka vonuar shumë për të gjetur zëvendësuesin.

Ka zëra se Rihanna i ka hedhur sytë nga aktori Colin Farrell, të cilin e ka “bombarduar” me mesazhe që kur janë njohur në një program televiziv britanik.

Në spektaklin e Graham Norton, aktori 34-vjeçar pranoi se nuk mund të hiqte mendjen nga fustani i shkurtër i këngëtares.

Pritet që në ditët në vazhdim Rihanna dhe Farrell të shihen së bashku në rrugët e Los Angeles.

 

Top Channel