Lohan: S’kisha kohë të ktheja varësen

15/02/2011 16:40

24 orë nuk janë të mjaftueshme në ditën e Linday Lohan ose të paktën kështu pretendon ajo.

Sipas një shkrimi të botuar sot në një revistë rozë amerikane, aktorja dëshironte të kthente mbrasht varësen e vjedhur me vlerën 2 500 dollarë, por nuk gjeti kohën e duhur për t’a bërë këtë.

Një ndihmëse e aktores hollivudiane deklaroi në polici se Lohan kishte vendosur të shkonte në argjendarinë në Los Anxhelos të nesërmen e ditës që u arrestua.

”Dëshironte të kthente mbrapsht varësen, por ishte shumë e zënë në ditët në vazhdim dhe nuk gjeti kohën e duhur për të bërë këtë”, deklaroi ndihëmsja sipas revistës “TMZ”.

24-vjeçarja, e cila në fillimin e janarit u lirua pas tre muajsh burgim, pagoi 40 mijë dollarë për të qëndruar e lirë gjatë zhvillimit të gjyqit për vjedhje, por ajo mund të përfundojë sërish pas hekurave.

Top Channel