Lady Gaga-s i përplasin derën në fytyrë

08/02/2011 09:15

Këngëtarja Lady Gaga mbeti e befasuar një ditë më parë, kur i përplasën derën në fytyrë, ndërsa shkoi të vizitonte apartamentin e saj të vjetër.

Mbretëresha e muzikës pop, e quajtur realisht Stefani Germanotta, u rikthye në apartamentin e saj të vjetër në Nju Jork, vendin ku jetonte përpara se të bëhej e famshme.

Ajo dëshironte t’i tregonte një programi të quajtur “60 Minutes” mënyrën se si kishte jetuar më parë, por rezidenti aktual i apartamentit refuzoi që t’i hapte derën dhe të lejonte të xhirohej brenda.

Duke i prerë të gjitha shpresat amerikanes, banori prishi edhe skenarin e emisionit të drejtëpërdrejtë, ndërsa drejtuesi i saj u detyrua të improvizonte me këngëtaren një bisedë rreth fillimeve të saj në muzikë.

FOTO GALERI
1/5
Nuk e lejojnë të hyjë në apartamentin e dikurshëm

Top Channel