Top Channel, foto nga demonstrata

22/01/2011 12:25

Fotografi i Top Channel, Hektor Pustina ka bërë një sërë fotografish gjatë demonstratës së djeshme para kryeministrisë.

Ai ka fotografuar edhe momentin kur është qëlluar një prej protestuesve, i cili ndodhej në një skelë pranë kryeministrisë.

Më pas fotografitë tregojnë se pas të shtënave ai ka rënë nga skela dhe se pak momente pas tij është qëlluar edhe një person tjetër.

Gjatë demonstratës së organizuar nga opozita, e cila degjeneroi në akte dhune mes protestuesve dhe policisë, mbetën të vrarë tre person.

FOTO GALERI
1/10
Hektor Pustina kap momentet e vrasjes

Top Channel