Rama takim me aleatët

13/01/2011 12:40

Kryetari i PS-së Edi Rama është duke zhvilluar një takim me aleatët, një ditë para mbledhjes së asamblesë kombëtare të PS-së.

Në takimin e aleatëve marrin pjesë Skënder Gjinushi, Paskal Milo, Spartak Ngjela, Petro Koçi, Preç Zogaj dhe Kurt Kola.

Aleatët janë duke diskutuar për situatën në vend dhe aksionin politik të opozitës.

Top Channel