Rrihen dhunshëm, shkulin flokët, grisin rrobat, godasin me grushte, shpulla dhe shkelma.

Protagonistet janë femra dhe ngjarja ka ndodhur në një pikë karburanti në Ocala të Floridas.

Sipas mediave amerikane, sherri masiv ka ndodhur natën e 30 dhjetorit, por vetëm këto ditë është publikuar videoja.

Rreth 10 femra të moshës 20-30 vjeç, mesa duket pjesëtare të dy bandave rivale, janë ndeshur papritur në një pikë karburanti në mes të natës. Pasi kanë hedhur vështrime kërcënuese, femrat kanë filluar të shahen dhe më pas të godasin njëra-tjetrën. Skenat ngjajnë me një ndeshje “wrestling”.

Skena është xhiruar me një aparat celular dhe shihen qartë flokë, rroba dhe këpucë që “fluturojnë”.

Policia lokale po përpiqet të identifikojë personat përgjegjës për këtë ngjarje.

Top Channel