" /> ">

Bar, pozon thuajse ‘topless’

23/03/2010 12:35

Modelja izraelite, e dashura e aktorit Leonardo di Caprio, Bar Rafaeli zhvishet për revistën “Elle”, seksioni rus, por e gjithë shfaqja e saj sensuale ka një kufi, duke e bërë edhe më joshës prezantimin e saj.

Militantët hebrenj nuk e shohin me sy të mirë shfaqjen e Bar dhe lidhjen me aktorin hollivudian.

Ata arrijnë deri në atë pikë sa t’i kërkojnë Rafaelit që të mos martohet me të, në rast se do ta ketë ndonjëherë këtë qëllim.

Në pritje të ditës kur Bar do të veshë fustanin e bardhë, fansat mund ta admirojnë atë me fotot tërheqëse.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel