Lezhe, tjeter proteste kunder Klodit te BB

12/03/2010 10:35

Nje tjeter proteste eshte organizuar ne qytetin e Lezhes nga nje grup te rinjsh te cilet kane dale ne rruge menjehere pas deklarimit te homoseksualitetit te tij, te Klodit banorit te shtepise se Big Brother.

Si nje jave me parë këta të rinj kane kerkuar largimin e tij nga gara e ketij reality show. Te rinjte kryesisht adoleshente dhe te mitur jane mbledhur ne qender te qytetit dhe me pas kane marshuar.

Protesta e dyte eshte vezhguar edhe nga policia e cila ishte lajmeruar me heret per organizimin e nje tubimi te tille.

Top Channel