Shperthim ne Peshawar, viktima

24/12/2009 09:00

Nje shperthim i forte i shkaktuar nga nje sulm i dy kamikazeve, ka shkaktuar ne Peshawar, vdekjen e kater personave dhe plagosjen e 11 te tjereve.

Lajmin e ka bere te ditur “Dawn News Tv”.

Shperthimi i forte ka ndodhur ne Mall Road, jo shume larg nga zyra qe ze kompania ajrore “Pakistan International Airlines”.

Top Channel