Berlusconi, i lodhur dhe ndjen me shume dhimbje

15/12/2009 21:20

“Silvio Berlusconi ndihet me shume i lodhur dhe ndjen me shume dhimbje ne krahasim me ditet e para, pasi keto lloj traumash ndihen me shume ne te ftohte”.

Keshtu eshte shprehur Paolo Bonaiuti, nensekretar i kryeministrise italiane.

“Vazhdojne te vijne mijera e-mail, sms dhe telefonata te personave qe duan te flasin me te. Ai do te donte te fliste me te gjithe, por jemi te detyruar te filtrojme mesazhet”, shpjegoi Bonaiuti.
 

Top Channel