Hawaii, spektakel i serfisteve me te mire ne bote

09/12/2009 11:05

Mijera persona nga agimi ne perendim kane admiruar serfistet me te mire ne bote, ne muret e ujit deri ne 9 metra ne ekzibicionet e tyre ne det.

Spektakli eshte zhvilluar ne Hawaii dhe eshte nje prej garave me ekstreme.

Gara eshte realizuar per here te pare ne vitin 1984 dhe eshte zhvilluar vetem 6 here per shkak te mungeses se dallgeve perfekte.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel