Fier, plagoset me arme 35-vjecari

02/12/2009 09:25

Nje 35-vjecar nga qyteti i Fierit eshte plagosur me arme zjarri mbremjen e djeshme ne ambientet e nje internet kafeje.

Ai eshte Artan Alushaj i cili eshte qelluar nga nje i ri i identifikuar nga policia dhe qe ndodhet ne kerkim. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme ne qytetin e Fierit pas nje sherri banal mes disa personave.

Shkak i sherrit ka qene nje celular por pavaresisht kesaj nuk eshte nguruar qe te perdoren armet e zjarrit. 35-vjecari eshte derguar menjehere ne spital dhe mjeket kane mundur ta nxjerrin nga rreziku per jeten.

Top Channel