Me ne fund puthen Clooney e Canalis

28/10/2009 11:30

Jane apo nuk jane nje cift i vertete? Kane nje marredhenie intime reale apo duan vetem te mbulojne disa te fshehta ‘te hidhura’ te jetes se tyre.

Sidoqofte me ne fund puthja eshte dhene. Ne nje restorant sushi ne Rome, Elisabetta Canalis dhe George Clooney me ne fund jane shfaqur ashtu sikurse te gjithe e prisnin.

Fotot jane publikuar ne numrin e radhes te revistes italiane “Chi”. Dasme? Mediat flasin per nje ceremoni ne Meksike…!

FOTO GALERI
1/3
Jane apo nuk jane nje cift i vertete?

Top Channel