Kolorado, 6- vjecari ne balone, nje rreng

18/10/2009 21:35

“Balona fluturuese ku pretendohej se ndodhej djali i nje familjeje ne Kolorado ishte nje tallje qe iu be autoriteteve”.

Keshtu ka deklaruar per CNN sherifi i kontese Larimer ne Kolorado i cili shtoi me tej se rreth ketij fakti ka edhe prova dhe se denoncimi i prinderve te 6-vjecari eshte kryer per te perfituar fame dhe vemendjen e ndonje reality show ne te ardhmen.

Ndersa prinderit e 6-vjecarit, cifti Ricard dhe Mejumi Hene kundershtojne pretendimet e sherifit duke u shprehur se denoncimi nuk ishte aspak rreng apo tallje, por i vertete.

Top Channel