Guide Seksi ne Tirane

15/09/2009 18:45

Aferdita 38 vjec, nene e dy femijeve ka 18 vite qe punon si prostitute, pasi ka lene pas nje martese te deshtuar, nje bashkeshort te dhunshem, nje divorc…

Fillimisht i duhej te punonte per te shuar urine e saj dhe te femijeve, e gjate ushtrimit te prostitucionit u be perdoruese e heroines.

“Shume kliente kam patur ne jeten time, duke nisur nga mosha 16-vjecare deri ne 70 vjec. Ka nga ata qe me kane share ne rruge e me pas kane ardhur tek une si kliente.Kur nuk kane patur para me kane dhene droge e keshtu jam bere perdoruese e saj”, thote kjo grua fatkeqe.

Aferdita ka dy klase shkolle, punon pa tutor, eshte nena qe ne syte e femijeve shet kanace gjate dites, por qe ne mbremje duhet te beje punen e prostitutes.

“Secila nga prostitutat 60-70 te tilla qe njoh une bashke me transvestite,dalin per te punuar pas ores 20:30 te mbremjes”, thote Aferdita.

E ne fakt nuk ka nevoje per nje harte orientimi, se ku veprojne keto punetore, te zanatit me te vjeter ne bote.

Turizmi i seksit zhvillohet ne qender te Tiranes, ne monumentet kryesore te saj dhe si per ironi te fatit ‘perfundon’ te Qendra Spitalore Universitare “Nene Tereza”.

Mes prostitutave ka studente, gra me femije dhe kete pune e bejne vajza nga 18 vjec deri ne zonja 60-vjecare.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel