Salah, futbollisti afrikan i vitit
11/12/2017 20:14
Ndaj Interit, Pordenone mendon sikur të ishte Champions: Kthehemi në këmbë nëse i mposhtim
11/12/2017 19:29
Kur futbollistët “bëhen” ushqim. Nga pica “Brignoli”, te hamburgeri “Zlatan”
11/12/2017 19:16
Tifozja paguan që të hiqet futbollisti i Hibernianit
11/12/2017 18:32
50-vjeçarja që s’njeh plakje, e dashuruar me ish-milanistin
11/12/2017 18:18
Lukaku, një dështim. Asnjë gol në 12 nga 14 ndeshjet e fundit
11/12/2017 18:10
Barça i kujton Iniestën Chelseat, Conte: Ta harrojmë të kaluarën
11/12/2017 17:43
Disfata taktike e Mourinhos dhe stili “katalanas” i Cityt të Guardiolës
11/12/2017 16:41
Lë futbollin, rol drejtuesi për Buffon
11/12/2017 13:59
Europa League, Atalanta kundër Dortmund; Milani gjen Ludogorets
11/12/2017 13:29
Milan, Fassone: Pa Ligën e Kampioneve, largohet një emër i rëndësishëm
11/12/2017 12:47
Shorti i Champions League, Reali i Madridit kundër PSG
11/12/2017 12:10
Humbet pika e bardhë, gjyqtari mat distancën me hapa
11/12/2017 11:37
Kush e lagu Mourinhon me qumësht?
11/12/2017 10:46
Goditën gjyqtarët, arrestohen tre futbollistët e Këlcyrës
11/12/2017 09:05
Barcelona rikthehet tek fitorja, mposht Villareal
10/12/2017 22:46
Bonaventura shpëton Gatuson dhe…Milanin
10/12/2017 22:38
Braziliania e Ze Marias: Kisha frikë Shqipërinë, por u befasova
10/12/2017 22:31
Dy oferta para Tiranës, Ze Maria rrëfen në Exclusive
10/12/2017 22:23
“Kam arritur maksimumin, kam luajtur me Interin”
10/12/2017 22:01
“Kur vesha këpucët me takë për herë të parë, ecja si femër”
10/12/2017 21:57