Kush është kombëtarja më e shtrenjtë e Botërorit?

19/12/2017 14:23

Vera e ardhshme do të jetë plot emocione, ku 32 kombëtare do të kërkojnë fitoren e Botërorit, por sigurisht që jo të gjitha do të shkojnë me mundësi të njëjta në Rusi.

“Transfermarkt” ka bërë një llogari dhe ka zbuluar se kush është përfaqësuesja më e shtrenjtë.

Më poshtë po ju rendisim 10 kombëtaret më të shtrenjta të Rusisë.

FOTO GALERI
1/10
Polonia - 220.3 milionë euro

Top Channel