Pas Montella-s edhe Bonucci me “valixhet gati”?!
27/11/2017 11:29
Milani nuk pret më: Shkarkohet Montella, vjen Gattuso
27/11/2017 11:10
Igli Tare shpërthen ndaj arbitrit në ndeshjen Lazio-Fiorentina
27/11/2017 10:13
PSG-ja fiton në Monaco dhe ‘fluturon’ drejt titullit
26/11/2017 23:02
Vetëm barazim me Valencian, Barça ‘qan’ gabimin e arbitrit
26/11/2017 22:43
Juventus kalon pa probleme Crotonen
26/11/2017 22:34
Arbitrat ‘korrigjojnë’ gafën e portierit të Valencias (Video)
26/11/2017 21:36
Shkarkimi i Ancelottit, Hoeness zbulon arsyen e vërtetë
26/11/2017 21:05
Shuplaka e De Rossit ndëshkon Romën (Video)
26/11/2017 20:15
City nuk ndalet, 11 fitore radhazi në Premier League
26/11/2017 20:09
S’ka mrekulli ‘Strakosha’, Fiorentina ndal Lazion
26/11/2017 20:04
Ulet çmimi për Aubameyang, Dortmundi kërkon 60 milionë euro
26/11/2017 17:10
Napoli rikthehet në krye, Roma “ngec”, Milani nuk di të fitojë
26/11/2017 17:00
Kamza përmbys Lushnjen, Vllaznia mposht Luftëtarin
26/11/2017 16:13
Messi kryeson listën e më të paguarve në futboll
26/11/2017 13:03
Milan, 6 humbje në 13 javë…si në kohën e Allegrit
26/11/2017 11:51
La djalin e Simeones për shkrimtarin: Tashmë jam “Wanda” e Alessandros
26/11/2017 11:37
Parashikimi “i çuditshëm”, Wanda-Icardit: Sot del i pari…
26/11/2017 11:17
“Nainggolan, dashuri me shikim të parë…por mund të mos zgjasë!”
26/11/2017 10:54
Inter nuk shkëlqen, por fiton dhe merr kryesimin
26/11/2017 00:37
Bayern i Heynckes njeh për herë të parë humbjen
25/11/2017 20:41