Kombëtarja këndon “Tate du fuston” (Video)
09/11/2017 12:07
10 lojtarët që kanë zhgënjyer më shumë deri tani në futboll
09/11/2017 12:04
Askush në Europë nuk ka një pankinë kaq të kushtueshme sa Juve
09/11/2017 11:40
Juve, një shqiptar për të zëvendësuar Buffon?
09/11/2017 11:22
Ibra: Suedia pa mua, pa presion ndaj Italisë. Verrati më i miri. “Biskota”?…
09/11/2017 11:03
Nuk e njeh futbollin, por kap skedinën “e çmendur”
09/11/2017 10:49
Aguero zbulon se kur do të largohet nga Manchester City
09/11/2017 10:42
“Cristiano nuk është më i miri sepse…”
09/11/2017 08:38
Morata, Dua të qëndroj gjatë te Chelsea
09/11/2017 04:45
“Italia jashtë Botërorit? As që e mendoj”
08/11/2017 22:38
Flamurtarit i reduktohet dënimi, Apeli rikthen tifozët
08/11/2017 19:15
Skriniar: Unë te Barcelona? Jam mirë te Interi
08/11/2017 18:39
Greqi, 28 të akuzuar për trukim ndeshjesh. Mes tyre, presidenti i Olympiacosit
08/11/2017 15:43
CIES: Man City, ekipi më i vlefshëm në botë. Lukaku…
08/11/2017 14:49
Benevento, drejt një rekordi historik
08/11/2017 14:26
A ka filluar “revolucioni” Panucci?
08/11/2017 13:57
Icardi: Nuk kam asgjë të rëndë
08/11/2017 13:49
Shpresat, Ramadani e Ndoj: Mposhtim Irlandën e Veriut
08/11/2017 13:21
Bayern-Icardi, Messi “drejtor sportiv” dhe PSG-Kroos, thashethemet e merkatos
08/11/2017 12:20
Zvicra, me halle “shqiptarësh” në “play off”-in ndaj Irlandës së Veriut
08/11/2017 11:05
Shaka e hidhur për Barçën, Neymar mund të bashkohet me Realin
08/11/2017 10:40