Messi i trembet Gjermanisë
17/11/2017 13:52
Barcelona hedh sytë nga Mesut Ozil
17/11/2017 13:23
Neymar në rrezik, ndërron banesë për arsye sigurie
17/11/2017 12:50
“7 fëmijë dhe 7 Topa të Artë”. Ronaldo me objektiv të ri!
17/11/2017 09:25
Eriksen, Tottenham vendos çmimin: 225 mln euro
17/11/2017 08:58
Milani, gati ‘kurthin’ për Insignen
16/11/2017 23:49
Skriniar qetëson tifozët: Real apo Barça? Qëndroj tek Interi
16/11/2017 21:30
Italia, Berlusconi: Ancelotti, trajneri i duhur. Ventura duhej të dorëhiqej…
16/11/2017 20:40
Dortmundi përjashton Aubameyang për motive disiplinore
16/11/2017 20:30
Ronaldo, drejt largimit nga Madridi. E ardhmja në MLS?
16/11/2017 20:23
Keqardhje për barazimin, Duro: Kam rezerva për gjykimin
16/11/2017 19:34
Mungesat e Skënderbeut, Daja: Barazimi, rezultati më i drejtë
16/11/2017 19:28
Superiorja, Skënderbeu shmang humbjen në Vlorë
16/11/2017 18:59
Milan, Fassone: Besojmë te Montella, duam Europa Leaguen
16/11/2017 18:51
“Ndaj PSG-së aktivizoj 22 futbollistë dhe parkoj dy autobusë”
16/11/2017 18:25
“Salvator Mundi”, nuk dihet blerësi, por pronari që e shiti po
16/11/2017 18:16
Barazimi i Kukësit, me fat për Milinkoviç: Duhej të kishim fituar
16/11/2017 17:30
Laçi fiton sërish, Mezani: Nuk mund të marrim më shumë se kaq
16/11/2017 16:51
Starova flet hapur: Partizani është në krizë
16/11/2017 16:42
Kamza ndal kampionët, Kukësi edhe më larg kreut
16/11/2017 16:32
Partizani vazhdon zhgënjyes edhe me Starovën
16/11/2017 16:17