Përplasja e tmerrshme që nxorri jashtë loje Mbappe (Video)
22/01/2018 21:39
Historike: VAR-i do të përdoret për herë të parë në një Botëror
22/01/2018 20:13
Zyrtare, Rafinha lë Barcelonën për Interin
22/01/2018 19:56
Fino i quajti “organizata kriminale”, reagojnë shoqatat e FSHF-së
22/01/2018 19:55
Reali shpërndan pamjet e Cristianos së gjakosur duke u mjekuar (Video)
22/01/2018 18:49
Liga e Kombeve, UEFA hedh të mërkurën shortin
22/01/2018 18:24
Chelsea, “shopping” te Roma. Akord me Dzekon e Emerson
22/01/2018 17:43
Ibra prezanton “kryeveprën e fundit”
22/01/2018 15:25
225 milionë euro për Kane, Tottenham refuzon ofertën
22/01/2018 12:22
Kessie, i “rilindur” nga Gattuso
22/01/2018 10:35
Berlusconi: Nuk i ndjek më ndeshjet e Milanit
22/01/2018 10:17
Përgjaket Ronaldo, por ironizohet për Iphone
22/01/2018 10:01
95 minuta dhe një karton i kuq, PSG bie në Lion
21/01/2018 23:07
Barcelona “vret” kampionatin, Betis shkatërrohet për 10 minuta
21/01/2018 22:50
Interi “mbron” zonën Champions, në San Siro s’ka fitues
21/01/2018 22:48
Milani i falet Kessie, përmbysja e parë e rezultatit në Serie A
21/01/2018 19:59
Monaco triumfon ndaj vendit të fundit, sytë nga Lion-PSG
21/01/2018 19:25
Tottenham bën gjithçka, por nuk siguron dot fitoren ndaj Southamptonit
21/01/2018 19:17
Reali largon krizën me një rezultat tenistik
21/01/2018 18:10
Bundesliga, Bayern mposht 4-2 Werderin. Luftë e ashpër për Champions dhe mbijetesë
21/01/2018 17:36
Serie A, tjetër goleadë e Lacios. Sampdoria mposht Fiorentinën
21/01/2018 17:05