Aksident i frikshëm në SHBA, ndërron jetë shqiptari i fiksuar pas motorrave

19/02/2020 09:43

Nuri Kaloshi, një shqiptar që jetonte në Amerikë ka ndërruar jetë pas një aksidenti të frikshëm që ka pësuar me motor.

Ai është aksidentuar me kamionin e mbeturinave, teksa gjykata ka vendosur që shoferi i makinës nuk ka pasur asnjë faji.

Lajmin e hidhur e ka dhënë djali i tij më anë të një postimi në “Facebook” si dhe mediat e huaja.

Kaloshi njihej për pasionin që kishte për motorrat.

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel