Vajza e Robert Aliajt ‘çmend’ Jurinë e “The Voice” në Belgjikë
14/02/2020 23:00
Koronavirusi, Pekini urdhëron karantinë 14-ditore për të kthyerit në qytet
14/02/2020 22:59
Trafikonin kokainë e heroinë nga Holanda, 11 shqiptarët dënohen në Francë
14/02/2020 22:50
Shqiptari kishte marrë dëbim 10 vjeçar në Itali, policia e arreston në Trieste dhe i bën gjëmën
14/02/2020 22:45
Rama takon Zuckerberg: Gjatë një darke miqsh…
14/02/2020 22:26
Dënimi nga UEFA, reagon Manchester City
14/02/2020 22:17
Kundër marrëveshjes me Serbinë? Albin Kurti i pakënaqur: Nuk kam dhënë autorizim për të firmosur
14/02/2020 22:12
23-vjeçarja tregon momentin tmerrues: Miqtë menduan se kisha vdekur
14/02/2020 21:52
VIDEO/ Të burgosurit dhunojnë përdhunuesin, i fusin kokën në…
14/02/2020 21:49
​Zbulohen gjurmë të një specie misterioze njerëzore
14/02/2020 21:34
Çifti i gomerëve romatikë arratisen për Shën Valentin
14/02/2020 21:33
Tërmet i fortë në Greqi, lëkundje edhe në Bosnje
14/02/2020 21:21
Greqia merr vendimin drastik për pensionet, revoltë në Shqipëri
14/02/2020 21:21
Rusia krijon sistemin mbrojtës edhe kundër raketave të fundit hipersonike
14/02/2020 21:17
Kosovë/ Xhaxhai përdhunon mbesën 18 vjeçare. “Ka ndodhur me dëshirën e saj”
14/02/2020 21:05
Femra që kërkon ‘vaginën më të shëndoshë në botë’ publikon fotot e transformimit
14/02/2020 20:51
Fotot/ Po vret mijëra njerëz dhe po tmerron botën, ja si duket koronavirusi parë nga një mikroskop
14/02/2020 20:46
Setien: Kam bindjen që Manaj mund të na ndihmojë
14/02/2020 20:46
Frika nga virusi ‘mbyll’/ Mobile World Congress
14/02/2020 20:37
Kuriozët ndalohet t’i afrohen balenës 20 metra të vdekur urie në breg
14/02/2020 20:34
Policia bastis grupin e ekstremistëve që do të sulmonte politikanë, refugjatë e muslimanë, për të krijuar kaos në Gjermani
14/02/2020 20:23