“Më fal që i dashuri yt po më sheh mua,” kështu shkruan në videon më të fundit të postuar në llogarinë e saj në Instagram Demi Rose.

Modelja shfaqet duke ngjitur disa shkallë mes një turme njerëzish në Ibiza, e veshur tepër provokuese.Dhe sigurisht nuk mund të mos mungonin shikimet e të gjithëve!

Bukuroshja britanike ka “çmendur” rrjetin social kohët e fundit me postimet thuajse nudo.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel