Pamjet tronditëse tregojnë se si burri vrapon merr para me trup 17-vjeçarin në një turneu të mundjes në Karolinën e Veriut.

Babai është arrestuar për sjelljen brutale ndaj rivalit të të birit në garat e mundjes në shkollën e mesme amerikane.
Pamjet tronditëse tregojnë se si Barry Lee Jones dhe hidhet mbi adoleshentin 17-vjeçar duke e rrëzuar.
Prinderit e tjerë kanë ndërhyrë duke e ndalur dhe izoluar babain e zemëruar deri sa ka shkuar policia dhe e ka arrestuar.
Sipas policisë Jones ishte zemëruar kur kishte parë të birin që u përplas me forcë në tapetin e mundjes dhe kishte hyrë vetë në rring për t’u përleshur.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel