Mbretëresha Elizabeth II deklarohet rreth largimit të princit Harry dhe Meghan Markle
13/01/2020 23:49
E kryer, Rey Manaj te Barcelona, prezantimi në mesjavë
13/01/2020 22:42
Skandal/ Tenisti serb, Djokoviç: “Nuk të japim Kosovë, ke qenë gjithnjë e jona”
13/01/2020 22:29
Miliarderi japonez po kërkon një partnere për të shkuar në Hënë
13/01/2020 22:22
Spahiu në Open: Nëse Albin Kurti do kandidonte në Shqipëri, as votën e tij s’do e gjente
13/01/2020 22:13
Hajdari në Open: Basha po mbijeton, nuk po lulëzon
13/01/2020 22:02
Debat në Open/ Shabani-Bolinos: Mos u tregoni arrogant ndaj atyre që duan ndryshim
13/01/2020 21:59
Bushati: Rama-Basha pakt për të mos ndryshuar sistemin
13/01/2020 21:35
Spahiu bën deklaratën e fortë në Open: Bashës i është pezulluar viza për në SHBA
13/01/2020 21:33
72-vjeçari ndërroi jetë teksa bënin seks, flet e reja nga Gjilani
13/01/2020 21:21
Konsumoi detergjent! Humb jetën 3-vjeçarja, nëna e saj ngjall urrejtje në mbarë rrjetin
13/01/2020 21:20
Dasmë nën hirin e një vullkani/ Të sapomartuarit vazhdojnë festimet, pavarësisht frikës…
13/01/2020 21:15
“Shiko kush LUAN” thyen çdo rekord, mbi 500 mijë klikime në një ditë
13/01/2020 21:13
Papërgjegjshmëria në qarkullimin rrugor, Lleshaj: 2020, Viti i Sigurisë Rrugore
13/01/2020 21:07
Rrëzohet akuza për Bashën/ Lobimi rus, prokurorët përplasen para gjykatës për falsifikimin e dokumenteve
13/01/2020 20:53
Lë të dashurin në “shtëpi”, vajza e modeles në plazh me dy djem! (FOTO)
13/01/2020 20:44
Fiks Fare/ Vjehrra në pension, bën punën e nuses në shtet
13/01/2020 20:40
Prishtina rrezikon të mbetet pa ujë! Mungesa e reshjeve, bie niveli në dy liqenet e Badocit dhe Batllavës
13/01/2020 20:13
Thaçi-Kurti në Gjykatë/ Presidenti mund ta çojë në Kushtetuese liderin e Vetëvendosjes
13/01/2020 20:10
Mbetjet e Librazhdit në det/ Lumi Shkumbin i nxjerr në Adriatik, bizneset ndotësit më të mëdhenj
13/01/2020 19:52
Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt
13/01/2020 19:49