Nëse ka një këngëtare që shpenzon pafund para, përsa i takon kujdesit dhe dukjes së thonjve, ajo është padyshim këngëtarja me famë ndërkombëtare, Rita Ora.

Një manikyr i 29-vjeçares kap shifrat e mijëra eurove. Mësohet se në “MTV Video Awards 2014”, thonjtë e Ritës kushtuan 56 mijë dollarë.

Siç mund ta shihni edhe nga fotografitë, mbi thonjtë e saj u gjendën merimanga plot diamante dhe fjongo rubini.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel