Moti i keq, me erë të furishme dhe reshje të shumta ka përfshirë edhe Himarën.

Në video do mund të shihni se si dallgët e mëdha përfshijnë bregun e Livadhit, 5 kilometra larg Himarës.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel