Ka nisur stërvitja e parë e përfaqësueses së Kosovës para ndeshjes me Çekinë.

Çekia dhe Kosova do të përballen të enjten në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Trajneri i “dardanëve”, Bernard Challandes ka mundësi nga afër të sheh formën e lojtarëve para ndeshjes tejet të rëndësishëm kundër çekëve, raporton KosovaPress.

Top Channel