Ndodh e papritura, rrufeja godet futbollistët në mes të fushës

18/09/2019 22:51

Një rrufe goditi fushën e futbollit në Kingston rreth fundit të ndeshjes dhe tre prej futbollistëve u lënduan.

Disa djem nga Kingston, Xhamajka, u goditën nga rrufeja në mes të një ndeshje futbolli, por fatmirësisht nuk pati viktima.

Jamaica College luante kundër Wolmer’s Boys në stadiumin kombëtar në turneun vjetor të shkollës kur, në minutën e 84-të, rrufeja goditi fushën.

Një lojtar u largua nga fusha,i pa vetëdijshëm, por tashmë u njoftua se është rikthyer në kushte normale.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel