Foto- Më mirë të dish se të kesh/ Të famshme, të bukura dhe pasanike, por të veshura keq

18/09/2019 08:08

Ceremonitë e ndarjes së cmimeve kinematografike si Oscar, Bafta apo atyre muzikore Grammy dhe MTV awards janë momente kulmore në karrierën e një artisti.

Por sado të famshme apo para te kenë, jo të gjitha shkelin siç ua imponon suksesi në tapetin e kuq.

Nicky Minaj, Salma Hayek, Kris Jenner, Ashley Graham, Cardi B, Priyanka Chopra, Rihanna, Rita Ora, Celine Dion, Blake Lively, Lady Gaga, Christina Aguilera, Kendall Jenner, Bella Hadid dhe Dakota Johnson.

Këto janë disa nga emrat që kanë shkaktuar të qeshura dhe habi në tapetin e kuq të ceremonive prestigjoze dhe festave gala më luksoze në botë.

Aktore, këngëtareve dhe modele të njohura që duken sikur i ka pasur inat stilisti.

Zonja, ku shkoni kështu?!

FOTO GALERI
1/23

Top Channel