Pas zgjedhjes së Ursula von der Leyen në krye të Komisonit Europian, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

“Lajm i mirë për Europën, po edhe për Shqipërinë që pas votimit të sotëm”, e cilëson Rama.

Postimi

Lajm i mirë për Europën, po edhe për Shqipërinë që pas votimit të sotëm, në krye të Komisionit Europian do të jetë Ursula von der Leyen, një grua e spikatur dhe një europeiste e palëkundur👍

Top Channel