Vitet 1990 janë kujtime të bukura për shumë persona të rritur në ato vite, dhe mes atyre kujtimeve janë dhe seks simbolet e asaj kohe.

Por çfarë ka ndodhur sot me ata, dhe a vazhdojnë të jenë në fushën e showbiz-it?

FOTO GALERI
1/46
Jennifer Aniston mori famë si një nga gjashtë personazhet e “Friends”, një prej serialeve më të suksesshëm i të gjitha kohërave.

Top Channel