Modelja dhe fashion-blogerja Valentina Fradergara ka “pushtuar” sërish rrjetet sociale, me një set fotografik që ka postuar në Instagramin e saj.

Bukuroshja italiane njihet si një tifoze e Juventusit, por duet se nuk e ka vuajtur shumë eliminimin e bardhezinjve nga Liga e Kampionëve mbrëmjen e kaluar.

Aktualisht Valentina po merr pjesë në një festival muzikor që po mbahet në Kaliforni, ndërsa fotot e postuara që atje, nuk lënë fare vend për fantazi.

FOTO GALERI
1/38

Top Channel