Demit i shkojnë shumë bikinit metalikë… dhe të vegjël (Foto)

12/07/2018 17:43

Demi Rose nuk është e turpshme kur vjen puna për të treguar “asetet” e saj në rrjetet sociale.

Modelja që është bërë shumë e famshme kohët e fundit shfaqi format e saj bombastike në Instagram ditën e enjte.

E veshur me bikini më të vogla sesa “asetet” e saj të mëdha, Demi duket shumë seksi.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel