Kim Kardashian provokon sërish

13/02/2018 14:28

Ka bërë disa ditë pushim duke mos postuar foto provokuese, por duket se e ka të pamundur ta vazhdojë më gjatë një gjë të tillë.

Kim Kardashian sërish ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, në të cilat ekspozon sërish të pasmet e saj.

E veshur me kostum ngjyrë kafe dhe me flokët bjondë të lëshuar, Kim si gjithmonë duket e mahnitshme.

Pavarësisht se publikimi i fotove të tilla nga Kim, kritikohet nga fansat e saj, sërish bukuroshja 38-vjeçare nuk ndalet.

Fendi Fan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Top Channel