Demi Rose “ngre” temperaturat

13/02/2018 13:39

Ka vendosur të largohet nga temperaturat e ftohta të dimrit dhe të shijojë diellin në Cape Verde.

Bëhet fjalë për Demi Rose, e cila është fotografuar duke shijuar pushimet e saj, e veshur me bikini të cilat i nxirrin në pah format perfekte fizike.

22-vjeçarja duket thjesht e mahnitshme.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel