Një autostradë kineze është shndërruar në një ferr të vërtetë pasi një makinë me gaz mori flakë dhe e përhapi në të gjithë rrugën.

Dy persona u plagosën rëndë, ndërsa 6 të tjerë pësuan djegie më të lehta nga ky incident, sipas mediave lokale.

Videoja është xhiruar të dielën, në një autostradë në Hebei, në kufi me Pekinin.

Top Channel