Ledina Çelo më seksi se kurrë

12/01/2018 13:57

Një nga këngëtaret shqiptare, e cila e ka lënë pas karrierën e saj në muzikë duke iu përkushtuar totalisht familjes së saj është Ledina Çelo.

Këngëtarja shqiptare, e martuar prej disa vitesh, është transferuar në Gjermani së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj dhe duket se jeta familjare i ka sjellë mjaft sodisfaksione.

Ledina ka postuar disa foto në rrjetin social Instagram nga Dubai ku po kalon disa ditë nën rrezet e diellit me familjen e saj.

Ajo çfarë bie në sy është se për Ledinën duket se vitet nuk kalojnë.

Në fotot e publikuara këngëtarja shfaqet me rroba plazhi, duke ekspozuar kështu format perfekte fizike. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve Ledina shfaqet më seksi se kurrë.

Ende nuk kemi asnjë të dhënë nëse këngëtarja do t’i rikthehet muzikës, por duket se për momentin ajo ka vendosur të shijojë jetën familjare.

🌞🌞🌞#beautifuldestinations #anantaradubai #urlaub #holiday

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Top Channel