Luhatet tregu i shitjes së tabletëve, rritje e iPads
04/02/2020 13:01
Ja se si mund të duken modelet e këtij viti të iPhone
04/02/2020 09:38
Asteroidi që zhduku dinozaurët krijoi ambientin për zhvillimin e baktereve
02/02/2020 20:11
E thonë shkencëtarët, këto janë vitet më mira të jetës
02/02/2020 17:52
10 brendet më të vlefshme në botë, gjysma prej tyre vijnë nga teknologjia
02/02/2020 15:40
Këta janë celularët që nga kjo fundjavë, nuk do të përdorin dot WhatsApp-in!
02/02/2020 08:51
Facebook, koronavirusit/ Rrjeti social i shpall luftë dezinformimit
01/02/2020 16:19
Lëvizja e radhës nga Mark Zuckerberg! Synohen pagesa online me WhatsApp Pay
01/02/2020 09:15
Dërgesa monetare edhe nga chat-i i WhatsApp-it
30/01/2020 14:50
Për vetëm një orë, Elon Musk fitoi 2.3 miliardë dollarë nga Tesla
30/01/2020 12:33
Rrjetet 5G në Evropë , KE publikon udhëzuesin
29/01/2020 21:58
Mund ta keni edhe ju në kompjuter, ky antivirusi shiti të dhënat e 435 milionë përdoruesve tek kompanitë e tjera
29/01/2020 20:58
Prodhohen bateritë fleksibël: A do t’i kemi ato së shpejti?
29/01/2020 18:33
VW Caddy i ri tregon “fytyrën” e tij
28/01/2020 18:57
Programet e rrezikshme të instaluar në telefona: Cilat janë ato dhe si t’i heqim
28/01/2020 18:06
Eksperimenti i ri zbulon inteligjencën e habitshme të korbit
26/01/2020 22:13
Astronautët kompletojnë 4 operacione për riparimin e detektorit anti-lëndë të stacionit hapësinor
26/01/2020 22:07
Shikoni sa njerëz kanë marrë fotot tuaja në Instagram
26/01/2020 19:14
Boeing 777X – Avioni më i madh në botë realizon fluturimin e parë
26/01/2020 15:30
India krijon astronauten e parë robot
23/01/2020 16:05
Instagram heq fshehurazi një opsion
23/01/2020 14:27