Apple ul çmimin, ja iPhone i ri që pritet të kushtojë 399 dollarë
10/02/2020 09:42
Si muzikë në sfond…NASA regjistron për herë të parë ”frymëmarrjen” e Diellit
09/02/2020 18:36
Apple gjobitet me 27 milionë dollarë!
09/02/2020 10:21
Skandali Apple, tjetër mega-gjobë për ngadalësim të qëllimshëm të modeleve të vjetra iPhone
08/02/2020 16:55
Shkencëtarët gjejnë mënyrën për prodhimin e energjisë elektrike nga errësira
06/02/2020 17:56
Makinat hibride emitojnë tre herë më shumë CO2 sesa tregojnë shifrat zyrtare
06/02/2020 14:16
Luhatet tregu i shitjes së tabletëve, rritje e iPads
04/02/2020 13:01
Ja se si mund të duken modelet e këtij viti të iPhone
04/02/2020 09:38
Asteroidi që zhduku dinozaurët krijoi ambientin për zhvillimin e baktereve
02/02/2020 20:11
E thonë shkencëtarët, këto janë vitet më mira të jetës
02/02/2020 17:52
10 brendet më të vlefshme në botë, gjysma prej tyre vijnë nga teknologjia
02/02/2020 15:40
Këta janë celularët që nga kjo fundjavë, nuk do të përdorin dot WhatsApp-in!
02/02/2020 08:51
Facebook, koronavirusit/ Rrjeti social i shpall luftë dezinformimit
01/02/2020 16:19
Lëvizja e radhës nga Mark Zuckerberg! Synohen pagesa online me WhatsApp Pay
01/02/2020 09:15
Dërgesa monetare edhe nga chat-i i WhatsApp-it
30/01/2020 14:50
Për vetëm një orë, Elon Musk fitoi 2.3 miliardë dollarë nga Tesla
30/01/2020 12:33
Rrjetet 5G në Evropë , KE publikon udhëzuesin
29/01/2020 21:58
Mund ta keni edhe ju në kompjuter, ky antivirusi shiti të dhënat e 435 milionë përdoruesve tek kompanitë e tjera
29/01/2020 20:58
Prodhohen bateritë fleksibël: A do t’i kemi ato së shpejti?
29/01/2020 18:33
VW Caddy i ri tregon “fytyrën” e tij
28/01/2020 18:57
Programet e rrezikshme të instaluar në telefona: Cilat janë ato dhe si t’i heqim
28/01/2020 18:06