Vlera e tregut/ Tesla kapërcen Volkswagenin
23/01/2020 11:32
Toyota dhe Honda tërheqin nga tregu miliona makina
22/01/2020 19:07
Diferenca e madhe mes 4G dhe 5G, rrjetit të së ardhmes!
22/01/2020 16:51
Inteligjenca artificiale/ Google bën apel për rregullore
20/01/2020 21:26
Hapet fabrika për nxjerrjen e oksigjenit nga pluhuri i Hënës
20/01/2020 18:50
Corvette C8 i parë shitet 3 milionë dollarë, kjo është makina e ëndrave (Foto)
20/01/2020 18:17
“Facebook” braktis planet e shfaqjes së reklamave në “WhatsApp”
18/01/2020 18:10
Njihuni me dronin “spiun” të NATO-s! Qëndron 30 orë në ajër në një lartësi deri në 18 km
18/01/2020 17:04
Kompania si motër e “Google” bën namin, mbërrin vlerën një trilionë dollarë!
17/01/2020 18:19
Kompania simotër e Google arrin vlerën një trilion dollarë
17/01/2020 11:25
BMW “vret” i8 në prill
16/01/2020 20:30
”Bose” mbyll dyqanet në Evropë
16/01/2020 19:02
​Turqia synon 1 milion makina elektrike në qarkullim deri në vitin 2030
16/01/2020 19:01
Kina lançon satelit në hapësirë që do të transferojë të dhëna prej 10 GB për sekondë
16/01/2020 16:59
Kinezët vendosin në Itali sistemin e alarmit për tërmetet. Alarmi 8 sekonda para lëkundjes së tokës
15/01/2020 12:36
Zbulimi i madh/ Shkencarët krijojnë imituesin që ngarkon dije direkt në trurin tuaj
15/01/2020 06:30
Raporti i NSA/ Probleme serioze në sigurinë e Windows
15/01/2020 05:22
Audi heq dorë nga modeli RS1 me katër cilindra
14/01/2020 19:13
Volkswagen shitje rekorde në vitin 2019
14/01/2020 15:47
PE apel për futje urgjente të karikusve universal për telefona mobilë
14/01/2020 15:46
Gjermani/Makina elektrike do të lënë pa punën rreth 410 mijë qytetarëve deri në vitin 2030
14/01/2020 10:52