Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

18/06/2024 21:11

Është arrestuar sot këngëtari i njohur Justin Timberlake pasi refuzoi që të kryente testin e alkoolit, kundërshtoi efektivët e policisë si dhe theu rregullat e qarkullimit.

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua.

Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”, efektivët të cilët e ndaluan atë me makinë në New YorK, nuk e njohën atë.

Pas këtij incidenti, mësohet se atij i është pezulluar për disa muaj patenta.

Top Channel