“Me sa vjet eksperiencë?”, Juli ngacmon Rozën në festën e ditëlindjes së saj

14/06/2024 18:17

Ish-banorja Roza Lati, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen.

Nga postimet në rrjetet sociale u vu re se Roza kishte zgjedhur një darkë private me disa të ftuar, ku të pranishëm ishin edhe ish-banorë të “Big Brother VIP3”. Ndërkohë Juli ka postuar një video ku shfaqet me vajzën e ditëlindjes dhe e pyet se sa vjeç bëri dhe Lati duke qeshur i thotë ‘23’.

Juli: Sot është dita e Rozës se ka ditëlindjen, sa vjeç bëre?

Roza: 23 vjeçe

Juli: 23 vjeçe Roza sot, me sa vjet eksperiencë? Edhe 100 Roza

Roza: Rrofsh o jetë

Top Channel