“Siç flemë, ashtu zgjohemi”/ Luiz Ejlli ndan momentin më të ëmbël. Shihni si reagon Luna Mari kur dëgjon të atin duke kënduar

09/06/2024 11:56

Luiz Ejlli, ish-fituesi i BBV2 nuk ngurron të ndajë me ndjekësit momente të bukura me vajzën e tij të porsalindur Luna Mari.

Nga postimet në rrjetet sociale, Luizi duket një baba i përkushtuar dhe shijon çdo moment që kalon me të.

Së fundimi ai ka publikuar një video në Instastory, ku shihet duke i kënduar vajzës së tij e cila sapo është zgjuar. Luna Mari e dëgjon dhe duket se e shijon zërin e tij.

Nga mbrapa shihet Kiara e cila po shijon gjumin, ndërsa Luizi kujdesej për vajzën e tyre.

 “Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”- ka shkruar këngëtari krahas videos me të voglën e tij, duke treguar se Lunën e merr gjumi me këngët e tij.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel